LICEU

CLASANUMELE ŞI PRENUMELE
IX A Matematică-informaticăDUMITRAȘCU GHEORGHE
IX B Ştiinţe ale naturiiBELGIU GABRIELA-MARILENA
IX C FilologieMOGA ELISABETA-DIANA
IX D Șc. prof.-Comerț/SilviculturăCIUCĂ CRISTIANA-MĂDĂLINA
IX E Șc. prof.-Electromecanică/Mecanică/ConstrucțiiNAGÂȚ GABRIELA
X A Ştiinţe ale naturiiMUTICĂ CAMELIA
X B FilologieBÎCĂ MONICA-PETRUȚA
X C EconomicMOLDOVAN AUREL-AVRAM
X D EconomicANECHIȚEI ANCUȚA
X E  Șc. prof.-Comerț/ElectromecanicăMIHALACHE ELENA
XI A Matematică-informaticăBOBAR GEORGETA-VILHELMINA
XI B Ştiinţe ale naturiiRUS GIORGIANA
XI C FilologieHATOȘ ANCA-MARIA
XI D EconomicFRĂȚILĂ ELISABETA
XI E ElectromecanicăTODORICI MONTEOLA
XI F Șc. prof.- MecanicăBIRTON LUCIAN
XII A Matematică-informaticăLUKACS DIANA-ELENA
XII B Ştiinţe ale naturiiBUIUM EMILIA
XII C Științe socialeDÎRJAN CIPRIAN
XII D Tehnician în activităţi economiceCORDEA CORENTIN-CODRUȚ

Sediul gimnazial

Grupa/clasaNumele și prenumele
mijlocieHOTYE  ELENA CRISTINA
mare AMASZNI SANDA GRRAȚIELA
mare BCIOBANU  RODICA
ClasaNumele și prenumele
CPKAMENICZKI LIGIA MARIA
I ACOSTINAȘ CONSTANTINA
I BMARTA LILIANA  CARMEN
a II-a ABĂDĂU  ADELINA
a II-a BVESA   CONSTANTIN
a III-a APOPA GABRIELA  AURA
a III-a BBREDA  SABINA
a IV-a ABECIU MARIANA LAVINIA
a IV-a BDURA  SABIN
a V-a AGĂRGAN ELENA ANCUȚA
a V-a BSINCULEȚ  AMALIA  ELENA
a VI-a ABUDACĂ  VIORICA
a VI-a BTIREA  IONEL
a VII-a ARUS  ANGELA
a VIII-a ASOLOMEI  ILEANA
a VIII-a BDĂNILĂ TEREZIA GIANINA
a VIII-a CBUNEA RAMONA CARMEN

Structură Școala Primară Nr. 3 Petrila

Grupa/clasaNumele și prenumele
mijlociePAU ANIȘOARA VIOLETA
CP-I-II-III-IV simultanMOLOCEA  VIORICA

Structură Grădinița PN 2 Petrila

GrupaNumele și prenumele
micăTOTERMAN CRISTINA
mijlocieBUICAR MARIA
mareMARIA CHEPTEA LIANA

       Structură Școala Primară Nr. 4  Petrila

Grupa/clasaNumele și prenumele
mijlocieMALEA GABRIELA
I-II-III-IV simultanBELENYEȘI  OANA

Structură Școala Gimnazială Nr. 5  Petrila

ClasaNumele și prenumele
pregătitoareJUGĂNARIU MIHAELA RALUCA
IDODA IULIAN RUSALIN
a II-aAVRAM CARMEN 
a III-a ADODA ANA
a III-a BFARKAS GABRIELA EUGENIA
a IV-a AIRIMIA LILIANA
a IV-a BVLAICU ELZA MARIA
a V-a AGAIER DANIELA
a V-a BNECHITA PAULA MIOARA
a VI-a ABUMBAC OCTAVIAN
a VI-a BȘERBAN DANIELA
a VII-a AROȘCA ALIN NICOLAE
a VII-a BMOLDOVAN ARTEMIS ELENA
a VIII-a ARATZEK VERONICA ELENA
a VIII-a BMATEI SILVIA

Programul ,,A doua șansă” – învățământ secundar inferior

ClasaNumele și prenumele
Anul IDANCIU MARIANA
Anul IIROȘCA MARIELA AIDA