Felicitări echipei Wafy!

Echipa Wafy a obtinut un binemeritat loc: Întai !!!!

Reluarea clipului postat de BRD FIRST Tech Challenge Romania

28 martie 2018 – Festivitate premiere BRD FIRST Tech Challenge Bucuresti (Minutul 2:52:00)
FELICITARI Echipa Wafy !!!!

29 martie 2018 – Echipa WAFY multumește pentru sprijin și implicare: Colegiului Tehnic „Constantin Brâncuși” Petrila, Primăriei orașului Petrila, SC EDIL Sal Prest Petrila, SC Electromax SRL Petroșani, SC Electro Promex SRL Petroșani, SC Pityiu Termoservice SRL Petroșani, SC Gimar SRL Petroșani, SC Diacom Prescom SRL Lupeni precum și domnilor Viorel Pascu, Mihai Danciu și Iulian Opriș.

Echipa WAFY a facut apoi cunoscută reușita lor eleviilor claselor a VIII-a de pe raza orașului Petrila, în saptamana „Școala Altfel”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.